درباره ما 

مرکز آموزش، کارآموزی و کارگاهی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با مجوز رسمی سازمان فنی حرفه ای ایران در 500 رشته با هدف توسعه علم‌های مدرن و آینده دار تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا علوم فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افراد توانمند برای شغل‌های مدرن برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در دنیای تکنولوژی حرفی برای گفتن داشته باشد. در همین راستا خانه صمت تصمیم به تاسیس این مرکز آموزش در جهت پیش برد و توسعه علم و صنعت کشور عزیزمان گرفته است.

پلی میان آموزش و بازار کار

مرکز آموزش خانه صمت، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در این مرکز تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی این مرکز، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان خانه صمت با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، هم هم‌دوره‌ای‌ها و اساتید این مرکز آموزش بتوانند ‌آن‌ها را به شرکت‌های مختلف معرفی کنند و هم پلتفرم استعدادیابی آن‌ها را به بهترین موقعیت متناسب با سطح کیفی مهارت آن‌ها وصل کند.

مراحل آغاز به کار و رشد

مرکز آموزش خانه صنعت، معدن و تجارت ایران، با مجوز رسمی سازمان فنی حرفه ای ایران فعالیت خود را با هدف پیشرفت علم و صنعت کشور عزیزمان تاسیس شده است.

با هدف تشکیل این مرکز پیش بینی به رشد در صنعت آموزش و علم های مدرن و آینده دار هستیم.

ما تلاش کردیم از بهترین و با تجربه ترین استاید در حوزه آموزش بکار گیری شود.

برخی از دوره ها

از دوره های ما دیدن کنید حتما

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی استادیار